KURUMSAL

Hakkımızdaİletişim

HAKKIMIZDA

Kuruluş Tarihçesi
Orhan Sarsar’ ın sahip olduğu Dizayn Mobilya ve Dekorasyon, 1977 yılında İzmir’in o zamanki en gözde alışveriş merkezi olan Kemeraltı mobilyacılar sokağında hizmete girmiştir. Bugün kentin en işlek ve en önemli alışveriş yerlerinin bulunduğu Alsancak semtinin 2. Kordon kısmında, 300 metrekarelik alandan sonra, Karabağlar semtinde kendi atölyesinde özel imalatlarıyla tüm müşterilerin mobilya ve dekorasyon zevklerine sesleniyor.

Firma
Mobilya ve dekorasyon sektörüne ilk adım attığımızda bünyemizde üretim yapmayı düşünmüyorduk. Gelişen zaman içinde kalitenin kayıtsız yakalanması ve kontrolü açısından kendi üretim ve denetimimizin ne kadar büyük rol oynadığını keşfettik. Bu da bizi üretime sevk etti. Bugün, kumaş dışında mobilya, iskelet, cila, döşeme, aksesuar ve aydınlatma birimleri başta olmak üzere özen ve güven ile atölyelerimiz hizmet vermektedir.
Art-deco, dömi-klasik tarzımızın her zaman, her çağda kullanış ve sıcaklığını koruduğuna inanıyoruz. Bunun yanı sıra, çağımızın genç çizgilerini taşıyan modern stilimiz ile estetik, ferahlık ve yalınlığın en güzel örneklerini mağazamızda sergilemekteyiz.
Kanımızca Türkiye’ de eksik ve geliştirilmesi gereken konu tasarımcılık.
Bu konuda da bilinçli, eğitim gören, kültürlü, modern düşünen, geniş ufuklara sahip olan personelimize güveniyoruz.

Ürün
Hareketli mobilyaları, yemek takımları, yatak takımları, oturma grupları, sehpalar, tek koltuklar ve aksesuarlar olarak sınıflandırabiliriz. % 75 masif ağırlıklı çalışıp genelde kiraz, gürgen, ceviz, maun, dişbudak, akağaç, wenge, abanoz gibi malzemeler kullanmaktayız. Bunların üstüne mat, ipek mat, polyester, patine ve antik cila türünde cilalar atılmaktadır. Döşeme departmanında ise iskeletler 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilip ithal malzemeler ile hazırlanıp, kaliteli kumaşları şallar, püsküller ve kırlentler ile tamamlayıp sergilemekteyiz. Tüm ürünlerimizi zengin aksesuar ve ithal aydınlatmalar ile beraber kullanıp güzelleştirmekteyiz. Ayrıca müşterilerimiz sayesinde sabit mobilya ve dekorasyonda mimari çizimlerimizle ne kadar iddialı ve isabetli bir firma olduğumuzu kanıtlamış olmaktayız.

Müşteri hizmetleri
Deneyimli satış temsilcilerimizle müşterilerimize etkili hizmet sunmak, en iyi servisi vermek, satış sonrası tüm ürünler hakkında her türlü bilgiyi aktarmak, ürün takibi ve müşterilerimizin özel gün ve gecelerinde de onları hatırlamak gibi çalışmalarımız dostluğumuzun devamı açısından önem taşımaktadır.
En büyük hedefimiz kendi iç piyasamızda büyük yollar kat ederek özellikle üretici ve yaratıcı bir Türkiye’yi iç mimari ve dekorasyon alanında dünya üzerinde belli bir yere taşıyıp oturtarak, dış piyasalara açılmak ve dış dünyada sağlam temellere oturtmaktır. Bu dogrultuda Sektörün bizi yönlendirmesiyle özellikle son zamanlarda otel, butik otel, motel, beach club, restaurant, cafe, bar çalışmalarında da farklı referanslar edindik. Bunlara örnek olarak aşağıdaki yerleri verebiliriz.

   
Her hakkı saklıdır. © 2011 Dizayn : EDK Bilgisayar