ATÖLYE MENU

Atölye Döşeme Cilahane İskelet Showroom

ATÖLYE

Bizler Dizayn Atölye olarak 30 seneyi aşan deneyimi, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve tecrübeli ekibimiz ile atölye fiyatına satış imkanı sunarak hizmetimize Karabağlar'daki Atölye binamızda devam etmekteyiz.

Gelişen teknolojiler ve günümüz ticari koşullarında bizlerde kendimizi yenilemekteyiz. Bu site içerisinde Dizayn Atölye olarak bizleri yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Dizayn Atölye olarak verdiğimiz hizmetin sadece atölyecilik olmadığını, bunun yanında mimari hizmetimizin de bulunduğunu, müşterilerimize ve misafirlerimize farklı alternatifler sunabildiğimizi, sıra dişi bir atölyecilik konsepti içerisinde hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirdiğimizi göreceksiniz.

Dizayn Atölye olarak bizler, kalite anlayışımızdan ödün vermeden atölye fiyatlarında satış imkanı sunmayı amaç edindik. Sadece mobilya üretimi ile sınırlı kalmayıp, bireysel ve kurumsal projeli çalışmalarımızda mevcuttur. Site içersinde aynı zamanda dekorasyon adına sadece mobilya üretimi ile sınırlı kalmamış bir çok referanslar bulabileceksiniz. Farkli fikir ve düşünceler içerisinde mümkün olan en üst seviyede ürün ve hizmet alternatifi bulabileceğiniz Dizayn Atölye'de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Her hakkı saklıdır. © 2011 Dizayn : EDK Bilgisayar